در باره ما

سابقه کاری

شرکت هنر طرح کهن بیش از ده سال در زمینه غرفه سازی، دکوراسیون داخلی و تجهیزات فروشگاهی تجربه دارد

حفظ هویت

طراحی هنر طرح کهن به گونه ای است ک علاوه بر خلاقیت همواره شخصیت برند مشتری را در نظر دارد

خلاقیت و تنوع

همواری در طراحی ها عنصر اساسی تک بودن و متفاوت بودن در نظر گرفته می شود

هنر طرح کهن

همگان براین اصل اذعان دارند که وجه تمایز شرکتهای برتر حوزه تجارت وصنعت نسبت به سایر شرکتهای رقیب ،نوع نگرش آنهابه تصویری است که ازخود به دیگران به نمایش میگزارند.سهم ازبازارو سهم ازمشتری به قدری دربقای سازمانهاوشرکتهای فعال موثرشده است که واحدهای R&D(تحقیق وتوسعه)بخش بسیارمهمی ازهزینه های شرکتهارابه خود اختصاص داده اند.

Fair viewیا تصویر نمایشگاهی نوک پیکان تیم R&D شرکتها است که به شدت کلیه برنامه های آینده آنها را در بازارهای حساس فصلی تحت الشعاع قرارمیدهد. شرکت در نمایشگاه های  بازرگانی  یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی  شرکتهای تجاری  ،خدماتی و صنعتی می باشد. و تنها ابزار دستیابی به یک بازار تلفنی می شود.موفقیت در یک نمایشگاه در گام اول به طراحی یک غرفه خوب و نمایش کالای شرکت کننده بستگی داردویک غرفه غیر جالب و ناشیانه و غیر جذاب اثرات منفی شدیدی در ذهن بیننده و یا تماشاگرباقی می گذارد.
شرکت هنر طرح کهن با بهره گیری از دانش روز و استفاده از تیم مجرب ازسال 1386 فعالیت خود را آغاز نموده،عمده فعالیت این گروه پویا،در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی وغرفه های نمایشگاهی میباشد.
پس از ایجاد طراحی اولیه و نمای سه بعدی از طرح غرفه و تایید کارفرما در مرحله بعد تیم اجرایی وارد عمل شده و شروع به ساخت غرفه بر اساس طرح تایید شده میکنند و در کمترین زمان ممکن با دقت بسیار بالا پروژه نهایی به کارفرما تحویل داده میشود و معایب و نواقص احتمالی نیز رفع و اصلاح میشود.
وجه تمایز این شرکت نسبت به سایر رقبا ارایه طراحی زیبا ومنحصربه فردباتوجه به عوامل زیبایی شناختی ،معماری وجدیدترین متریال مصرفی درفاز اول واجرای به موقع پروژه ها با برترین کیفیت وکمترین زمان ممکن درفاز نهایی است.
گروه کهن براین باوراست که آرامش خیال مشتری درگرو اعتمادبه ماست.

حوزه های فعالیتی کهن

شرکت هنر طرح کهن با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه های غرفه سازی نمایشگاهی، تابلو سازی، دکوراسیون داخلی و تجهیزات فروشگاهی فعالیت می کند. هنر طرح کهن همواره جلب رضایت مشتری و نوآوری را از اهداف اصلی خود می داند.


تنوع در طراحی، زمان بندی مناسب، پایبند بودن به کار در دست از جمله ویژگی های آرت کهن می باشد. همه ساله برند های معتبری با آرت کهن همکاری دارند. باعث افتخار ماست که رضایت این عزیزان را جلب کرده ایم.

۱۴۰
تابلوها
۱۷۰
طراحی داخلی
۱۵۰
کنگره ها
۳۰۰
غرفه های نمایشگاهی